RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products steam tables and food wells.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 67699 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 67699 19 Inch Kit Shroud Assembly Single Stand with Aluminum
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 67699 |
| Manufacturer Part # | 67699 |
| Height | 18" |
| Width | 19" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 67699 Kit Shroud Assembly Single Stand