Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg 676-21 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 676-21 4 7/8 Inch Twin Basket with Left Hangar Made in USA
| Fits with Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 676-21 |
| Manufacturer Part # | 676-21 |
| Height | 5.38" |
| Width | 4.88" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 676-21 Twin Basket With Left Hangar, Made In The Usa, Nsf Certified
