Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 676-17 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 676-17 4 Inch Twin Basket Fryer Hook Stainless Steel with Front Hook
| Fits with Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 676-17 |
| Manufacturer Part # | 676-17 |
| Height | 5.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 676-17 Twin Fryer Basket 10" Long X 4" Wide X 5-1/4" High, Front, Hook., Prince Castle Fryer, Wells Fryer F45 F49 F55 F58 F67 F68 F77 F85 F88, F456 F556 F586 F676 F686 F776 F856 F886 Fnw(49 58)., Made In The Usa, Nsf Certified
