Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg 676-11 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 676-11 4-7/8 Width Fry Basket with Archer Wire Made in the USA
| Fits with Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 676-11 |
| Manufacturer Part # | 676-11 |
| Height | 10" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 19" |
| Weight | 4.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 676-11 9-3/8 L 4-7/8 W 5-3/8 D Hook Location R F Fry Basket, Archer Wire Made In The Usa And Nsf Approved
