RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 67572SL04862 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 67572SL04862 1 Inch Lift Handle to facilitate ergonomic access
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 67572SL04862 |
| Manufacturer Part # | 67572SL04862 |
| Height | 0.05" |
| Width | 1" |
| Depth | 49" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 67572SL04862 Lift Handle