RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 67238 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 67238 3 Inch Scraper Ms Flt6 to 32 to 3/8 Inch Stainless Steel
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 67238 |
| Manufacturer Part # | 67238 |
| Height | 0.55" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 67238 Scr Ms Flt6 32x3/8 18 8 Nytemp
