RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 67061 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 67061 2 7/8 Inch Swivel Casters Pack of 4 with Durable Polymer Wheels
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 67061 |
| Manufacturer Part # | 67061 |
| Height | 4.95" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 67061 Casters Swivel W/o Brk 2 7/8" Pk/4
