RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 67052L ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 67052L 5.45 Inch Stainless Steel Hinge Kit with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 67052L |
| Manufacturer Part # | 67052L |
| Height | 2.05" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 67052L Res Gen Lh Hinge Kit

