FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 67050 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 67050 6.35 Inch Universal PLC Display Assembly with stainless steel housing
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 67050 |
| Manufacturer Part # | 67050 |
| Height | 4.6" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 1.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 67050 Kit Universal Plc Displ Ay
