RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 6700063 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 6700063 Gasket Magnetic Lid 3.5 Inch Rubber - OEM Component
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 6700063 |
| Manufacturer Part # | 6700063 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 12" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 6700063 Gasket Magnetic Lid H H
