FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 66971 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 66971 40 Inch Steel Conveyor Oven Base with 6 Legs
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 66971 |
| Manufacturer Part # | 66971 |
| Height | 3.25" |
| Width | 40.75" |
| Depth | 52.5" |
| Weight | 75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 66971 Opt Base 6 Leg Dbl Ps54 0