FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 66966 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 66966 18 Inch Gas Support Stainless Steel Base with Adjustable Legs
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 66966 |
| Manufacturer Part # | 66966 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 18" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 66966 Opt Base 18 Leg Sgl/dbl Ps520