RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 669509 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 669509 Timer 1 Inch Electric Automation Tool with 2000 Sec Cycle
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 669509 |
| Manufacturer Part # | 669509 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 669509 Timer 4 2000 Sec Repeat Cycle