RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 66926 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 66926 6.6 Inch Front Window Assembly Lift Right Stainless Steel
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 66926 |
| Manufacturer Part # | 66926 |
| Height | 4.7" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 17.65" |
| Weight | 4.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 66926 Assy Front Window L R
