Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Nu-Vu units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nu-Vu 669025 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 669025 Electric DPDT Relay for Automation Control Systems
| Fits with Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 669025 |
| Manufacturer Part # | 669025 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 669025 Relay Dpdt
