- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 66850043147 48 Inch S/s Bulb Thermometer with High Accuracy
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 66850043147 |
| Manufacturer Part # | 66850043147 |
| Height | 2.38" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 66850043147 Thermometer 48" S/s Bulb
