Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 6685-100-01-00 2-1/2 Inch Diameter Pressure Gauge Dual Scale
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6685-100-01-00 |
| Manufacturer Part # | 6685-100-01-00 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6685-100-01-00 Dual Scale Pressure Gauge, Size 2-1/2" Dia [range 0-100 Psi / 0-700 Kpa ], Mount 1/4" Mpt Bottom, Champion Dishwasher, Cleveland Steamer Convection Steamer 9-pcdm-l 9-pcem-48-l, 9-pcgm-250-l 9-pcgm-300-l 9-pcsm-l., Hobart Dishwasher Am C., Jackson Diswasher 10ab 10aprb 44ce 44rpw 100b 100prb, 150b 150prb, Vulcan Dishwasher 3d A Cd Cu16 R16., Toastmaster Dishwasher Tkm-27.
