RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6680-200-02-68 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6680-200-02-68 Liquid Level Probe stainless steel for commercial use
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 6680-200-02-68 |
| Manufacturer Part # | 6680-200-02-68 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 6680-200-02-68 Liquid Level Probe Jackson