Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 668 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 668 Rubber O Ring for Vollrath/Idea-Medalie Equipment Sealing
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 668 |
| Manufacturer Part # | 668 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 668 O Ring
