Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 667868 OEM Rear Auger Seal for Stoelting Machinery
Item:
#1522421
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 667868 |
| Manufacturer Part # | 667868 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting 667868 OEM Rear Auger Seal for Stoelting Machinery
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 667868 Seal Rear Auger
