Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim countertop warmers and display cases.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 6678 countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 6678 10 Inch Electric Blender Xtreme Hd with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 6678 |
| Manufacturer Part # | 6678 |
| Height | 15.5" |
| Width | 10.13" |
| Depth | 11.38" |
| Weight | 17.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 6678 Blender Xtreme Hd 120v
