RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 66736 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 66736 24 Inch Casters Set Of 4 Steel Construction with Zinc Coating
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 66736 |
| Manufacturer Part # | 66736 |
| Height | 7.5" |
| Width | 24.25" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 66736 Casters Set Of 4

