Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 6659 1.75 Inch by 1.875 Inch Gasket Pyro Tex Handle Clam
Item:
#1482854
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 6659 |
| Manufacturer Part # | 6659 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 6659 1.75 Inch by 1.875 Inch Gasket Pyro Tex Handle Clam