FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu ice machine parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 665595 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 665595 10 Inch Electric Motor 1/3 Hp for Food Machinery
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 665595 |
| Manufacturer Part # | 665595 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 15" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 665595 Motor1/3 Hp Emerson Dual Volta