FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 665532 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 665532 10 Inch Electric Motor Short Shaft 1/4 HP to OEM Performance
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 665532 |
| Manufacturer Part # | 665532 |
| Height | 10" |
| Width | 10.35" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 12.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 665532 Motor1/4 Hpshort Shaft(3 .25)