RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 66441 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 66441 19 Inch Stainless Steel OEM Partition with Easy Maintenance
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 66441 |
| Manufacturer Part # | 66441 |
| Height | 0.13" |
| Width | 19" |
| Depth | 19.25" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 66441 3 8 Ft Models Partition

