RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 66397-24 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 66397-24 22 Inch Door Glass Chiller stainless steel with Durable Design
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 66397-24 |
| Manufacturer Part # | 66397-24 |
| Height | 5" |
| Width | 14.4" |
| Depth | 30" |
| Weight | 7.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 66397-24 Length 12 1/2", 318 Mm, Width 22", 559 Mm
