RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu equipment stands and filler tables.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 661146 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 661146 Sensor 5.6 Inch Wide Sensing Component Stainless Steel with Reliable Monitoring
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 661146 |
| Manufacturer Part # | 661146 |
| Height | 1.5" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 7.6" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 661146 Sensor
