RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 661144 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 661144 4.55 Inch Metal Film Resistor 68kΩ for Cookware
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 661144 |
| Manufacturer Part # | 661144 |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 661144 Resistor68k1/4w
