RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 661093 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 661093 1.25 Inch OEM Electric Switch for Foodservice Equipment Green
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 661093 |
| Manufacturer Part # | 661093 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 661093 Switchon/off250vgreen Le Ns