RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 66051 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 66051 Hydraulic Hinge 4.15 Inch with Corrosion Resistant Damping
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 66051 |
| Manufacturer Part # | 66051 |
| Height | 0.75" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 66051 Hydraulic Hinge
