Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart 6600288 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 6600288 2.63 Inch Stainless Steel Handle for Draw-off Valves
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 6600288 |
| Manufacturer Part # | 6600288 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.63" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 6600288 Stainless Steel Handle For 1-1/2" And 2" Draw-off Valves., Can Use On # 56-1024 And # 56-1082 Draw-off Valve Faucets.
