Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 6600084 Relay 120v OEM Switch for Commercial Kitchen Control
Item:
#1264110
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 6600084 |
| Manufacturer Part # | 6600084 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 6600084 Relay 120v OEM Switch for Commercial Kitchen Control
$511.49
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 6600084 Relay 120v