FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 66-5612 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 66-5612 10 Inch Electric Auxiliary Motor Alloy Steel
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 66-5612 |
| Manufacturer Part # | 66-5612 |
| Height | 10.6" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 16.7" |
| Weight | 15.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 66-5612 Assymotor1/3hpdvshort8ca Ge
