FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 66-5605 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 66-5605 Electric Motor 1/2 Hp Durable Aluminum for Foodservice
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 66-5605 |
| Manufacturer Part # | 66-5605 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 66-5605 Motor1/2 Hp