RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 66-5598 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 66-5598 10 Inch Electric Fan Motor Assembly for Refrigeration
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 66-5598 |
| Manufacturer Part # | 66-5598 |
| Height | 10.5" |
| Width | 10.85" |
| Depth | 19.95" |
| Weight | 0.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 66-5598 Assy Motor 1/3hpdv Short 9"fan