FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 66-5036 6 Inch Electric Motor 1/3 HP Short Shaft Compact Design
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 66-5036 |
| Manufacturer Part # | 66-5036 |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 15.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 66-5036 Motor1/3 Hpshort Shaft