FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 66-5035 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 66-5035 9 Inch Electric Motor Corrosion Resistant Alloy
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 66-5035 |
| Manufacturer Part # | 66-5035 |
| Height | 8.04" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 13.2" |
| Weight | 12.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 66-5035 Motor1/3 Hplong Shaft Mo Tor On
