RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 66-5003 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 66-5003 4.95 Inch Electric OEM Motor Steel with Corrosion Resistant - 1 Pack
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 66-5003 |
| Manufacturer Part # | 66-5003 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 2.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 66-5003 Motor Fasco Tall