RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 66-1124 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 66-1124 4.6 Inch Stainless Steel Boardvastoven Daughter with Precision Control
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 66-1124 |
| Manufacturer Part # | 66-1124 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 66-1124 Boardvastoven Daughter
