RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 66-1121 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 66-1121 4.9 Inch Mechanical Thermostat 180 Degree Fahrenheit Durable
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 66-1121 |
| Manufacturer Part # | 66-1121 |
| Height | 1.85" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 66-1121 Thermostat85 180 Degmech .
