Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen faucet and drain accessories.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 65X faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 65X 4 Inch Swing Nozzle 18 Inch Stainless Steel with flexible reach
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 65X |
| Manufacturer Part # | 65X |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 20.38" |
| Weight | 1.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 65X T & S Swing Nozzle 18"
