FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hickory heat lamps.
- Authorized Hickory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hickory 65987 heat lamps
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hickory 65987 19 Inch Right Disk with High-grade Corrosion-resistant Material
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 65987 |
| Manufacturer Part # | 65987 |
| Height | 4" |
| Width | 19" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 65987 Disk 6.5 Right With