RestaurantSupply.com is your trusted source for Hickory reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Hickory dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hickory 65983 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hickory 65983 1.9 Inch Shaft Drive Bearing Right Corrosion Resistant Steel
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 65983 |
| Manufacturer Part # | 65983 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 65983 Shaft Drv Bearing Right