Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 65923 1/2 Inch Stainless Steel Drawer Stop Kit for Wells Warmers
| Fits with Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 65923 |
| Manufacturer Part # | 65923 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 65923 Drawer Stop Kit 2 Ea 1/2" X 1/2" X 2-1/2" S/s Bracket Xtra, Piece Welded In With 2 Holes 2 Ea Springs 4 Ea S/s Washer, .270" Id X .50" Od 2 Ea Cotter Pins 1/16" Dia X 3/8" Long., Wells Warmer Rw-16hd Rw-176hd Rw-1hd Rw-26hd Rw-2hd, Rw-36hd Rw-3hd Rwn-1 Rwn-16 Rwn-2 Rwn-26 Rwn-3, Rwn-36 Wvf-886
