RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 65741 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 65741 3.75 Inch Probe Air Sense Sensor Gas Stainless Steel - OEM
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 65741 |
| Manufacturer Part # | 65741 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 12.13" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 65741 Probe Air Sense Lwr Ps6 36