RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 65609-1 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 65609-1 1.9 Inch OEM Slideby Glass Doors Handle Corrosion Resistant
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 65609-1 |
| Manufacturer Part # | 65609-1 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 65609-1 Slideby Glass Drs Handle
