RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 65526 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 65526 3.75 Inch Plate Dial with Hole M 83 Stainless Steel
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 65526 |
| Manufacturer Part # | 65526 |
| Height | 0.55" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 65526 Plate Dial W/hole M 83