RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW -653810-01 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW -653810-01 4.9 Inch Calibration Ring Stainless Steel with High Precision
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | -653810-01 |
| Manufacturer Part # | -653810-01 |
| Height | 0.1" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW -653810-01 Calibration Ring

