RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 653750 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 653750 9 Inch Wavy Cut Blade for Commercial Slicing Applications
| Manufacturer | Dito Dean |
|---|---|
| Model Number | 653750 |
| Manufacturer Part # | 653750 |
| Height | 2.2" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dito Dean 653750 Wavy Cut Slicing Blade